Str. główna /  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Jakie informacje zbieramy?
Zbieramy informacje od Ciebie podczas rejestracji na stronie, złożyć zamówienie, wziąć udział w konkursie lub loterii, odpowiedzi na ankiety lub komunikacji, takich jak e-mail, bądź uczestniczyć w innej funkcji serwisu.
W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
Możemy wykorzystać te informacje, które zbieramy od Ciebie podczas rejestracji, zakupu produktów, wziąć udział w konkursie lub promocji, odpowiedzi na ankiety lub marketingowej komunikacji, przeglądania strony internetowej, lub korzystać z niektórych innych funkcji witryny w następujący sposób:
Aby szybko przetwarzać transakcje.
Jeśli chcesz otrzymywać nasz biuletyn e-mail, możemy wysyłać okresowe wiadomości e-mail. Jeśli chcesz już otrzymywać promocyjne wiadomości e-mail od nas, proszę zapoznać się z "Jak można z nich zrezygnować, usuwania lub zmiany informacji podałeś nam?" Poniżej. Jeśli wymagają dostępu do swoich danych osobowych, należy zalogować się do swojego konta Rejestracja u nas. Jeśli trzeba aktualizować swoje dane. Dane osobowe, które możemy poprosić o jest powszechnie używane do dostarczania towarów lub usług do Ciebie. Na przykład, w przypadku transakcji kartą kredytową musimy swój numer karty. Tam gdzie to możliwe, staramy się zapewnić naszym ujawnianie informacji do innych organizacji w sposób, który nie umożliwiają identyfikacji osoby.