Str. główna /  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Refuse przesyłkę.
Jeśli odmówi podpisania zlecenia z jakiegoś powodu lub jeśli opakowanie zostało automatycznie zwrócone po kilka razy bezskutecznie dostawy (z powodu, że nie są dostępne lub podałeś błędny lub niepełny adres dostawy do nas), zamówienie zostanie anulowane, a zwrot będzie należy wprowadzić do karty kredytowej za zamówienie. A 50% ceny towaru zostanie obciążona przez ciebie i koszty wysyłki będą również nie podlega zwrotowi.
Powrót zakupu.
Czy upewnij się, że zażądać autoryzacji Zwroty Merchandise w terminie 7 dni od dnia otrzymania do wymiany lub zwrotu. Twój terminowego powrotu niezużytych, niemytych lub wadliwych elementów powinny zawierać opakowanie sprzedawcy i tagi i musi być w takim samym stanie, w której zostało odebrane. Zwroty nie są uszkodzone, zabrudzone lub zmienione nie może być akceptowana i zostanie wysłany do ciebie.
Anuluj zamówienia.
Jeśli chcesz anulować zamówienie do zwrotu, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zlikwidowano zlecenia, które nie zostały wysłane zostaną zwrócone z potrąceniem 10% wartości zlecenia (a) łączną cenę jako opłaty za anulowanie, która jest pobierana na pokrycie kosztów administracyjnych i opłaty transakcyjne związane z odwołaniem celu (ów).